Učenici Učeničke zadruge „Zrno“ izradili čestitke za Uskrs

Autor: Kristina Perić, 25. 3. 2024.

Zadrugari s velikim zadovoljstvom svake godine izrađuju čestitke za potrebe škole. Svake godine imamo određenu temu za izradu čestitki.

Teme koje smo do sada koristili su kolaž, salvetna tehnika, recikliranje (od ostataka papira i ambalaže), zlatovez (igla i konac), metoda pečata pomoću prsta i boje, korištenje materijala iz prirode i sl.

Ove školske godine učenici su se posebno potrudili i svaku čestitku rukom iscrtali, nisu koristili kolaž, već su svoje misli prenijeli na čestitku. Svaka je čestitka unikat.

Osmislili su i tekst na koji su dodali crtež i sve navedeno zalijepili u svaku čestitku.

Učenici  8. a i 6. a razreda su čestitke izrađivali s nastavnicama Dijanom Penava i Ivanom Kozić. Hvala i drugim učenicima koji su nam pomogli da čestitke budu izrađene na vrijeme, te su se uključili u izradu i ukrašavanje.

Učenici su čestitke s velikim ponosom predali ravnatelju.

Pohvala ravnatelja njima je bila najbolja evaluacija za njih rad i trud.

Zadrugari su ponosni što će i ovoga Uskrsa njihove čestitke prenijeti lijepe želje učenika i svih djelatnika naše škole suradnicima i prijateljima naše škole, a osim toga krasiti će i mnoge urede.

Sretan i blagoslovljen Uskrs

žele Vam

zadrugari Učeničke zadruge „Zrno“!

Autori:

Ivana Kozić, prof. pov. i eng.j. i književnosti

Dijana Penava, prof. biologije i kemije

« Srpanj 2024 »