Obavijest učenicima!

Autor: Kristina Perić, 17. 6. 2020.

Draga djeco,

došli smo do kraja ove, po mnogo čemu zaista specifične i neuobičajene školske godine. Svima nam je, vjerujem, žao što je za učenike od petog do osmog razreda do samog kraja školske godine organizirana nastava na daljinu.

Međutim, nastava na daljinu zasigurno je doprinijela očuvanju zdravlja svih nas, članova naših obitelji te svih u okruženju, a to je prioritet.

U četvrtak, 18. lipnja je zadnji nastavni dan prema postojećem rasporedu.

S učenicima petog, sedmog i osmog razreda, razrednici će dogovoriti detalje vezane za vraćanje udžbenika.

Vaši učitelji – razrednici reći će vam kada ćete doći u školu preuzeti svjedodžbe.

Dopunski rad („produžna nastava“) s učenicima koji imaju zaključenu negativnu ocjenu iz najviše četiri nastavna predmeta, bit će organiziran od srijede, 24. 6. (ili od 25. 6. ako je predviđeni broj sati moguće realizirati zaključno s 1. 7.)

Raspored dopunskog rada, po predmetima, bit će pravovremeno izvješen na portirnici te objavljen na stranici škole.

Učenicima 8. razreda želim puno sreće i uspjeha u daljnjem školovanju.

Prvi nastavni dan u idućoj školskoj godini je ponedjeljak (7. rujna), s tim da 1., 3., 5. i 7. razredi dolaze u prvu smjenu.

Želim vam ugodno provedene ljetne praznike!

OSTANIMO ODGOVORNI !

U Ivankovu 17. lipnja 2020. god.

Ravnatelj:

Željko Puljić, prof.