UDŽBENIČKI KOMPLETI ZA ŠKOLSKU GODINU 2020./2021.

Autor: Kristina Perić, 2. 7. 2020.

Poštovani roditelji i dragi učenici,

udžbenički kompleti za učenike svih razreda u šk. god. 2020/21. osigurani su na sljedeći način:

1. Odlukom Vlade RH, iz Državnog proračuna predviđeno je financiranje udžbenika za sve nastavne predmete. Škola će izvršiti nabavu novoodabranih te potrebnu količinu naslova korištenih u školskoj godini 2019./20., a koje su učenici bili obvezni vratiti.

Učenici će udžbenike preuzeti na početku nastavnog dijela šk. god. (predvidivo 7. rujna).

Učenicima koji su bili u obvezi vratiti udžbenike, zahvaljujem što su ih vratili u izuzetno dobrom stanju. Naime, svega nekoliko primjeraka udžbenika je izgubljeno, oštećeno,… na način da će biti zamjenjeni novim.

NAPOMENA:

Roditelji učenika koji je uništio ili izgubio određeni udžbenik, sukladno čl.3. Naputka MZO-a o načinu uporabe, vraćanja i obnavljanja udžbenika, od 3.svibnja 2019.godine, u obvezi su nadoknaditi štetu u iznosu od 50% kataloške cijene udžbenika.

Primjerak uplatnice je u prilogu.

2. Općinsko vijeće donijelo je Odluku o financiranju ostalih (dopunskih) obveznih nastavnih sredstava (radne bilježnice, zbirke zadataka, likovne mape,…), a na način pojašnjen na web stranici Općine. Popise navedenih dopunskih nastavnih sredstava učenici su dobili uz svjedodžbu, a možete ih u e-obliku preuzeti u prilogu ove obavijesti ili tiskane (isprintane) u tajništvu škole radnim danom od 8:00 do 12:00 sati.

Sve vas pozdravljam!

Ravnatelj škole:

Željko Puljić, prof.

Priloženi dokumenti:

• Primjerak uplatnice za nadoknadu 50% cijene uništenog – izgubljenog udžbenika
  • Popisi dopunskih obveznih nastavnih sredstava