Odličan uspjeh Dramske skupine na LIDRANU

Autor: Kristina Perić, 5. 3. 2024.

Županijska smotra LiDraNo, dramski izraz, održana je 29. veljače u Domu kulture u Slakovcima, čiji je domaćin bila OŠ Slakovci.

Državni izbornik bio je gosp. Mario Kovač, poznati kazališni i filmski redatelj i glumac.

Dramska skupina naše škole na LiDraNu je sudjelovala s 3 izvedbe:

• monolog Male ljudetine, Zvonimira Baloga koji je izveo Ivan Salopek, učenik 3. razreda
  • glazbena igra Gospođica Neću, Sunčane Škrinjarić – skupni nastup
  • glazbeno-scenski recital Vlak života (nepoznati autor) – skupni nastup

U skupnim nastupima sudjelovali su učenici 4., 5. i 6. razreda: Elena Glibušić, Ena Škof, Ela Pavelić, Dora Jelić, Sara Tomić, Nela Puljić, Greta Glibušić, Toni Škarica, Marina Golubović, Sara Mikulčić, Mirna Mataković, Anabela Šimić, Ilina Miškulin, Petra Fajdetić, Karla Kordić i Luka Maršić.

Za svoje nastupe dobili smo izvrsne kritike te postigli odličan rezultat na koji možemo biti itekako ponosni.

Od ukupno 36 izvedbi na županijskoj razini, među 5 predloženih na državno natjecanje, nalaze se sve 3 izvedbe naše dramske skupine.

Zahvaljujem svim učenicima na iznimnom trudu koji su pokazali od prve do zadnje probe, koje su uvijek bile vrlo zahtjevne, a ovakav plasman je dokaz da se sve to itekako isplatilo. Zahvaljujem im se, i jako sam ponosna na njih, što su sve izvedbe na LiDraNu izveli  maestralno, srčano i profesionalno, što je prepoznalo i povjerenstvo i publika, te su svoju školu predstavili u najboljem svjetlu.

Čestitam!!!

Andrijana Raguž, mag.prim.educ.,

voditeljica dramske skupine

Fotografije pogledajte u našoj fotogaleriji.

« Srpanj 2024 »