preskoči na sadržaj

Osnovna škola "August Cesarec" Ivankovo

Individualni razgovori

Individualni razgovori s roditeljima

Autor: Kristina Perić, 11. 1. 2024. 10:56

PREDVIĐENI TERMINI ZA INDIVIDUALNE RAZGOVORE S RODITELJIMA

(DRUGO POLUGODIŠTE ŠK. GOD. 2023./24.)

RAZ.

UČITELJ-ICA

 RAZREDNIK-ICA:

SMJENA    1., 3., 5. i 7. RAZ. PRIJE PODNE:

SMJENA 1., 3., 5. i 7. RAZ. POSLIJE PODNE:

1. A

EVA MATOŠEVIĆ

SRI. 8:35 – 9:20

SRI. 15.10-15:55

1. B

SNJEŽANA ŠITUM

UTO. 8:35 -9:20

SRI. 16:10-16:55

1. C

MATIJA POTNAR

UTO. 9:35 – 10:20

UTO. 15:10-15:55

2. A

BRANKA BALIĆ

PON. 17:00 – 17:45

SRI. 10:35-11:20

2. B

ANDRIJANA RAGUŽ

PET. 16:10 – 16:55

PET. 9:35 -10:20

2. C

MARKO MALOČA

ČET. 15:10 – 15:55

UTO. 9:35 – 10:20

3. A

RENATA RUPA

PET. 8:35 – 9:20

SRI. 15:10 – 15:55

3. B

BARICA ŽIVKOVIĆ

PON. 9:35 – 10:20

SRI. 17:00 -17:45

3. C

NADA PETRIČIĆ

SRI. 9:35 – 10:20

PET. 15:10 – 15:55

4. A

MARIJA RAGUŽ

PET. 16:10 – 16:55

ČET. 8:35 – 9:20

4. B

TOMISLAVA KOŽUL

UTO. 16:10 – 16:55

PON. 9:35 -10:20

4. C

ANA NAGLIĆ

UTO. 16:10 – 16:55

UTO. 9:35 – 10:20

5. A

MARIJA MATIĆ

UTO. 12:15 – 13:00

ČET. 10:35 – 11:20

5. B

MARIJANA KARAČIĆ

UTO.  9:35 – 10:20

PET. 15:10 – 15:55

5. C

MARIJA JURIĆ

ČET. 9:35 – 10:20

PET. 14:10 – 14:55

6. A

IVANA KOZIĆ

PET. 16:10 – 16:55

ČET. 8:35 – 9:20

6. B

DUBRAVKA PILEK

PON. 15:10 – 15:55

UTO. 8:35 – 9:20

6. C

BRANKA TOMIĆ

ČET. 16:10 – 16:55

ČET. 9:35 – 10:20

7. A

IVAN BARUNČIĆ

PON. 17:00 – 17:45

SRI. 9:35 – 10:20

7. B

JASENKA TISUCKI

UTO. 13:20 – 14:05

PET. 14:10 -14:55

7. C

GORAN PAVIĆ

PET. 9:35 – 10:20

PON. 17:00 – 17:45

8. A

DIJANA PENAVA

PET. 10:35 – 11:20

PET. 8:35 – 9:20

8. B

IVANA JURANOVIĆ

ČET. 17:00 – 17:45

PET. 9:35 – 10:20

8. C

IVAN BENKOVIĆ

PET. 17:00 – 17:45

PON. 8:35 – 9:20

 

PREDVIĐENI TERMINI PREDMETNIH UČITELJA

ZA INDIVIDUALNE RAZGOVORE S RODITELJIMA

(DRUGO POLUGODIŠTE  ŠK. GOD.2023./24.)

 

Učitelj/ica:

Smjena 1., 3., 5. i 7. raz. prije podne:

Smjena 1., 3., 5. i 7. raz. poslije podne:

1.

Ana Kraljević

Pon. 10:35 – 11:20

Pon. 15:10 – 15:55

2.

Kristina Dolibašić

Sri. 9:35 – 10:20

Sri. 9:35 – 10:20

3.

Ljiljana Pracaić Borčić

Pon. 8:35 – 9:20

Pon. 13:20 – 14:05

4.

Ivana Ljevnaić

Pon. 16:10 – 16:55

Pon. 16:10 – 16:55

5.

Marinko Rajič

Pon. 8:35 – 9:20

Pet. 16:10 -16:55

6.

Helena Milanović

Uto. 15:10 – 15:55

Pon. 9:35 – 10:20

7.

Snježana Jelaš

Pon. 15:10 – 15:55

Sri. 12:15 – 13:00

8.

Sunčica Topić

Sri. 16:10 – 16:55

Sri. 12:15 – 13:00

9.

Kristina Mataković

Uto. 9:35 – 10:20

Uto. 14:10 – 14:55

10.

Miroslav Gašpić

Sri. 13:20 – 14:05

Sri. 15:10 – 15:55

11.

Tina Anić

Čet. 14:10 – 14:55

Čet. 13:20 – 14:05

12.

Mladen Puljić

Uto. 17:00 – 17:45

Uto. 9:35- 10:20

13.

Anica Đukić

Uto. 13:20 – 14:05

Pet. 14:10 – 14:55

14.

Željko Kolić

Čet. 12:15 – 13:00

Čet. 12:15 – 13:00

 [više]

Arhiva naših vijesti   
 



Pretražite stranicu


Napredno pretraživanje
Traži
Foto - video - Cesarus

  

FOTO        VIDEO

 ŠKOLSKO ZVONO

ŠKOLSKI LIST

Korisni linkovi

 

Korisni linkovi



Kalendar
« Travanj 2024 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji

Arhiva dokumenata
Časopisi
CMS za škole logo
Osnovna škola "August Cesarec" Ivankovo / Trg Bana Jelačića 15, HR-32281 Ivankovo / os-acesarec-ivankovo.skole.hr / ured@os-acesarec-ivankovo.skole.hr
preskoči na navigaciju