preskoči na sadržaj

Osnovna škola "August Cesarec" Ivankovo

Login
Pretražite stranicu
Foto - video - Cesarus

  

FOTO        VIDEO

KNJIŽNICA   ŠKOLSKO ZVONO

ŠKOLSKI LIST

Korisni linkovi

 

Kalendar
« Siječanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Časopisi

 

 

Korisno

Individualni razgovori
Termini za individualne razgovore s roditeljima
Kristina Perić / datum: 23. 9. 2019. 09:55

Poštovani roditelji,

od danas su na našoj stranici dostupni Termini za individualne razgovore s roditeljima, također možete pogledati i Termine predmetnih učitelja za individualne razgovore s roditeljima.

Možete ih preuzeti u prilogu ili pogledati u nastavku. 

Zbog situacije s koronavirusom, molimo vas, za komuniciranje  u predviđeno vrijeme putem telefona, odnosno putem nekog drugog komunikacijskog kanala te samo u iznimnim situacijama u prostoru škole.

                                                                                  

PREDVIĐENI TERMINI ZA INDIVIDUALNE RAZGOVORE S RODITELJIMA (RAZREDNICI)

ŠK. GOD. 2021./2022.

RAZ.

UČITELJ-ICA

 RAZREDNIK-ICA:

SMJENA    1., 3., 5. i 7. RAZ. PRIJE PODNE:

SMJENA 1., 3., 5. i 7. RAZ. POSLIJE PODNE:

1. A

RENATA RUPA

ČET. 9:15 – 9:55

ČET. 17:35 – 18:15

1. B

BARICA ŽIVKOVIĆ

UTO. 8:30 – 9:10

UTO. 16:05 - 16:45

1. C

NADA PETRIČIĆ

PON. 9:15 – 9:55

SRI. 15:20 – 16:00

2. A

MARIJA RAGUŽ

UTO. 15:20 – 16:00

ČET. 9:15 – 9:55

2. B

TOMISLAVA KOŽUL

PON. 15:20 – 16:00

ČET. 9:15 – 9:55

2. C

ANA NAGLIĆ

ČET. 15:20 – 16:00

PON. 9:15 – 9:55

3. A

EVA MATOŠEVIĆ

PON. 9:15 – 9:55

ČET. 14:30 – 15:10

3. B

SNJEŽANA ŠITUM

UTO. 10:50 – 11:30

ČET. 14:30 – 15:10

3. C

MATIJA POTNAR

UTO. 10:05 – 10:45

UTO. 14:30 – 15:10

4. A

MARKO MALOČA

PET. 15:20 – 16:00

SRI. 10:05 – 10:45

4. B

ANDRIJANA RAGUŽ

UTO. 16:05 – 16:45

ČET. 10-05 – 10:45

4. C

BRANKA BALIĆ

PON. 14:30 – 15:10

ČET. 9:15 – 9:55

5. A

IVAN BARUNČIĆ

PET. 10:05 – 10:45

UTO. 17:35 – 18:15

5. B

JASENKA TISUCKI

ČET. 10:05 – 10:45

PET. 16:05 – 16:45

5. C

MARIJA KATIĆ

PON.11:35 – 12:15

PON. 16.50 – 17:30

6. A

DIJANA PENAVA

PON. 17:30 – 18:15

PON. 10-05 – 10:45

6. B

IVANA JURANOVIĆ

ČET.15:20 – 16:00

ČET. 9:15 – 9:55

6. C

SUNČICA TOPIĆ

SRI. 18:15 – 19:00

SRI. 9:15 – 9:55

7. A

MARIJA MATIĆ

PON. 15:20 – 16:00

SRI. 15:20 – 16:00

7. B

MARINKO RAJIČ

UTO. 8:30 – 9:10

UTO. 16:05 – 16:45

7. C

MARIJA JURIĆ

PET. 10:05 – 10:45

PET. 14:30 – 15:10

8. A

IVANA KOZIĆ

PET. 16:05 – 16:45

UTO. 10:50 – 11:30

8. B

MARIJA MASLAĆ

PET. 15:20 – 16:00

PET. 9:15 – 9:55

8. C

HELENA MILANOVIĆ

PON. 16:05 – 16.45

ČET. 8:30 – 9:10

                

PREDVIĐENI TERMINI ZA INDIVIDUALNE RAZGOVORE S RODITELJIMA (PREDMETNI UČITELJI)

(ŠK.GOD. 2021./22.)

RAZ.

UČITELJ-ICA

 RAZREDNIK-ICA:

SMJENA    1., 3., 5. i 7. RAZ. PRIJE PODNE:

SMJENA 1., 3., 5. i 7. RAZ. POSLIJE PODNE:

1.A

RENATA RUPA

ČET. 9:15 – 9:55

ČET. 17:35 – 18:15

1.B

BARICA ŽIVKOVIĆ

UTO. 8:30 – 9:10

UTO. 16:05- 16:45

1.C

NADA PETRIČIĆ

PON. 9:15 – 9:55

SRI. 15:20 – 16:00

2.A

MARIJA RAGUŽ

UTO. 15:20 – 16:00

ČET. 9:15 – 9:55

2.B

TOMISLAVA KOŽUL

PON. 15:20 – 16:00

ČET. 9:15 – 9:55

2.C

ANA NAGLIĆ

ČET. 15:20 – 16:00

PON. 9:15 – 9:55

3.A

EVA MATOŠEVIĆ

PON. 9:15 – 9:55

ČET. 14:30 – 15:10

3.B

SNJEŽANA ŠITUM

UTO. 10:50 – 11:30

ČET. 14:30 – 15:10

3.C

MATIJA POTNAR

UTO. 10:05 – 10:45

UTO. 14:30 – 15:10

4.A

MARKO MALOČA

PET. 15:20 – 16:00

SRI. 10:05 – 10:45

4.B

ANDRIJANA RAGUŽ

UTO. 16:05 – 16:45

ČET. 10-05 – 10:45

4.C

BRANKA BALIĆ

PON. 14:30 – 15:10

ČET. 9:15 – 9:55

5.A

IVAN BARUNČIĆ

PET. 10:05 – 10:45

UTO. 17:35 – 18:15

5.B

JASENKA TISUCKI

ČET. 10:05 – 10:45

PET. 16:05 – 16:45

5.C

MARIJA KATIĆ

PON.11:35 – 12:15

PON. 16.50 – 17:30

6.A

DIJANA PENAVA

PON. 17:30 – 18:15

PON. 10-05 – 10:45

6.B

IVANA JURANOVIĆ

ČET.15:20 – 16:00

ČET. 9:15 – 9:55

6.C

SUNČICA TOPIĆ

SRI. 18:15 – 19:00

SRI. 9:15 – 9:55

7.A

MARIJA MATIĆ

PON. 15:20 – 16:00

SRI. 15:20 – 16:00

7.B

MARINKO RAJIČ

UTO. 8:30 – 9:10

UTO. 16:05 – 16:45

7.C

MARIJA JURIĆ

PET. 10:05 – 10:45

PET. 14:30 – 15:10

8.A

IVANA KOZIĆ

PET. 16:05 – 16:45

UTO. 10:50 – 11:30

8.B

MARIJA MASLAĆ

PET. 15:20 – 16:00

PET. 9:15 – 9:55

8.C

HELENA MILANOVIĆ

PON. 16:05 – 16.45

ČET. 8:30 – 9:10

Ravnatelj:

Željko Puljić, prof.

                                                               


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju